pixel

Przeczytano:

Wayne – popularny serial Youtube anulowany!

19 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Youtube próbując konkurować z takimi serwisami jak Netflix czy Hulu stworzyło własną usługę Premium, na której można obejrzeć oryginalne produkcje tego serwisu. Jedna z nich właśnie została anulowana, jednak jej twórcy się nie poddają i już szukają dla niej nowego domu.

Wayne to pełna akcji, czarna komedia opowiadająca o 15-letnim chłopaku imieniem Wayne, który wraz ze swoją dziewczyną Del uciekają z domu i wyruszą na pełną niebezpieczeństw rowerową podróż. Jednym z celi podróży jest odzyskanie skradzionego auta, które należało do ojca Wayne’a. W rolach głównych Mark McKenna i Ciara Bravo.

Pilot serialu zdobył na Youtube już 27 mln wyświetleń co jest naprawdę oszałamiającym wynikiem, patrząc na to, że serial zadebiutował w styczniu tego roku.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również