screenrant

Watchmen – tajemnicze zapowiedzi serialu!

Chodź na premierę serialu jeszcze trochę musimy zaczekać, małymi kroczkami rozpoczyna się jego akcja promocyjna. Na Instagramie pojawiły się kilkosekundowe ruchome zdjęcia ukazujące bohaterów, co nie wiele ujawnia, ale jeszcze bardziej podsyca ciekawość co do produkcji.

Pierwszy filmik ukazuje Rorschacha bez kapelusza, w którym to zawsze się pojawiał. Na drugim widzimy policjantów w żółtych maskach i Jeremiego Ironsa mówiącego „To dopiero się zaczęło”, a trzeci klip ujawnia pojawienie się dwóch zamaskowanych postaci.

Będzie to serialowa adaptacja kultowego komiksu Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa, który do tej pory został przełożony na język kina tylko raz, w filmie z 2009 roku pt. Watchmen. Strażnicy. Za scenariusz odpowiada Daniel Lindelof, a reżyseruje Nicole Kassell i Stephen Williams. Do licznej obsady należą m.in. Jeremy Irons, James Wolk, Regina King, Jean Smart, Don Johnson, Andrew Howard, Tom Mison, Lily Rose Smith i Adelynn Spoon.

Konkretna fabuła nie jest jeszcze znana, ale jak utrzymuje sam Lindelof nie będzie to wierna adaptacja. Zobaczymy niektóre wątki i najważniejszych bohaterów, ale pojawią się także nowe postacie i akcja toczyć się będzie w odmiennym czasie.

Premiera serialu odbędzie się w tym roku na kanale HBO.

Źródło: screenrant

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.