w

Watchmen – tajemnicze zapowiedzi serialu!

Watchmen
screenrant

Choć na premierę serialu jeszcze trochę musimy zaczekać, małymi kroczkami rozpoczyna się jego akcja promocyjna. Na Instagramie pojawiły się kilkosekundowe ruchome zdjęcia ukazujące bohaterów, co nie wiele ujawnia, ale jeszcze bardziej podsyca ciekawość co do produkcji.

Pierwszy filmik ukazuje Rorschacha bez kapelusza, w którym to zawsze się pojawiał. Na drugim widzimy policjantów w żółtych maskach i Jeremiego Ironsa mówiącego „To dopiero się zaczęło”, a trzeci klip ujawnia pojawienie się dwóch zamaskowanych postaci.

Będzie to serialowa adaptacja kultowego komiksu Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa, który do tej pory został przełożony na język kina tylko raz, w filmie z 2009 roku pt. Watchmen. Strażnicy. Za scenariusz odpowiada Daniel Lindelof, a reżyseruje Nicole Kassell i Stephen Williams. Do licznej obsady należą m.in. Jeremy Irons, James Wolk, Regina King, Jean Smart, Don Johnson, Andrew Howard, Tom Mison, Lily Rose Smith i Adelynn Spoon.

Konkretna fabuła nie jest jeszcze znana, ale jak utrzymuje sam Lindelof nie będzie to wierna adaptacja. Zobaczymy niektóre wątki i najważniejszych bohaterów, ale pojawią się także nowe postacie i akcja toczyć się będzie w odmiennym czasie.

Premiera serialu odbędzie się w tym roku na kanale HBO.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zakochani po uszy

Zakochani po uszy – nowy serial TVN

Gra o tron

Seriale HBO na promocyjnym zwiastunie, w tym Gra o tron!