Przeczytano:

Watchmen – Damon Lindelof o możliwości powstania 2. sezonu serialu

06 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W grudniu ubiegłego roku doczekaliśmy się finału świetnego serialu bazującego na komiksach Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa noszącego tytuł Watchmen. Od razu wiadomo było, iż drugi sezon raczej nie powstanie. Teraz jednak wnioskując ze słów showrunnera Damona Lindelofa ewentualność taka istnieje.

W jednym z ostatnich wywiadów Lindelof stwierdził, że nie do końca wycofał się z robienia kolejnego sezonu serialu Watchmen, nie chce jednak być autorem scenariusza do niego. Uważa, iż lepiej będzie gdy ktoś inny przejmie wodze i napisze drugi rozdział tej historii. Czy jednak ktoś się tego podejmie, czas pokaże.

Fabuła Watchmena opowiada o alternatywnym świecie, w którym superbohaterowie traktowani są jak wyjęci spod prawa przestępcy.

Mieliście okazję zapoznać się z pierwszym sezonem tego serialu? Chcielibyście kontynuacji?

Źródło: superherohype.com

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również