Wataha międzynarodowym hitem!

}

Data: 15 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Od pierwszego sezonu Wataha, serial produkowany przez ATM Grupę dla HBO, była międzynarodowym sukcesem. Teraz została doceniona po raz kolejny! W rankingu 50 najlepszych seriali międzynarodowych The Times, jako jedyny polski serial, znalazła się na 15. miejscu!

Na łamach prestiżowego brytyjskiego tygodnika The Sunday Times, a także na stronie dziennika The Times ukazał się ranking 50 najlepszych seriali międzynarodowych, które można teraz oglądać.

Na liście znalazło się wiele popularnych seriali, takich jak: Gomorra, Gdzie jest mój agent, Squid Game, czy francuski serial Spirala, który zajął pierwsze miejsce. W tym zaszczytnym gronie pojawił się także polski akcent – serial Wataha, który znalazł się na 15. miejscu.

Wataha to obyczajowo-sensacyjna opowieść o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę na wschodniej granicy Polski, w bieszczadzkiej dziczy, oddalonej od cywilizowanego świata. Głównym bohaterem serialu jest kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota), który na skutek wybuchu traci narzeczoną, a także bliskich współpracowników i przyjaciół. Ocalał jako jedyny, przez co ściąga na siebie falę podejrzeń. Po chwili zwątpienia w sens pracy wraca, aby rozwikłać tajemnicę związaną z zamachem…

Wszystkie 3. sezony serialu Wataha dostępne są na HBO GO i w serwisie player.pl.

Źródło: ATM Grupa

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – rozpoczęła się produkcja spin-offu Gry o tron!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.