”Warszawianka” poszukuje nowego domu

}

Data: 23 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Polski serial Warszawianka realizowany dla HBO Max niestety, ale nie trafi na tą platformę. Zrezygnowała ona z niego i jak się dowiedzieliśmy produkcja szuka nowego domu.

Nie wiadomo jeszcze na jaką platformę trafi. Nieoficjalnie mówi się, iż zakupić Warszawiankę chcą Amazon Prime Video oraz Netflix.

Warszawianka opowiada o tragikomicznych przygodach czterdziestoletniego playboya (w tej roli Borys Szyc), ulubieńca wszystkich i miejskiej legendy, który walczy nieustająco z rzeczywistością, próbując uchwycić sens własnego istnienia we współczesnym świecie.

Główny bohater Warszawianki to postać złożona. Nieodpowiedzialny imprezowicz, przyjaciel wszystkich i seryjny uwodziciel. Jednocześnie zadręcza się nienawiścią do samego siebie, ograniczany przez rodziców, zaszufladkowany przez kulturę i czasy, które go stworzyły. To czterdziestolatek, który miał wszystko i wszystko utracił. Jest artystą, ojcem, wyrafinowanym kochankiem, nieskrępowanym facetem w pełnym zahamowań świecie. Ma inteligencję, humor, urok osobisty, jest duszą towarzystwa, przeżywa nieustannie rozliczne przygody. To czarujący „enfant terrible”  z głową pełną marzeń i pisarz, którego opowieści skradły serca pokolenia X. Jednocześnie – niedojrzały mężczyzna, zmarnowany talent, słaby, zdezorientowany, lecz uczciwy. Otoczony kolorowym korowodem postaci miasta, przyjaciół, znajomych i kochanek.

Serial został już nakręcony. Zdjęcia do niego zakończyły się latem ubiegłego roku.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Snowpiercer otrzymuje zamówienie na 3. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.