w

Warrior Nun odnowione na 2. sezon

warrior nun renewed e1597847717963

Nieco ponad miesiąc po premierze serialu Warrior Nun Netflix postanowił dać zielone światło na produkcję drugiego sezonu. Jak się okazuje oparta o mangę adaptacja stała się niespodziewanym hitem platformy.

Główna bohaterka to 19-letnia Ava, która niespodziewanie budzi się w kostnicy z szansą na nowe życie i z tajemniczym artefaktem znajdującym się na jej plecach, który daje jej nadzwyczajne moce. Poszukując odpowiedzi natrafia na Zakon Krzyża, będący tajnym stowarzyszeniem wojowniczych zakonnic, które poprzysięgły chronić świat przed złem. Teraz Ava musi dzielić swoje nastoletnie zwyczajne życie pomiędzy to nadnaturalne.

Twórcą serialu jest Simon Barry. Swój udział w nim ma również polka – Agnieszka Smoczyńska, która wyreżyserowała dwa odcinki. W obsadzie aktorskiej znajdują się Alba Baptista, Toya Turner, Lorena Andrea, Kristina Tonteri-Young, Tristan Ulloa, Sylvia De Fanti, Thekla Reuten, Emilio Sakraya, Joaquim de Almeida i Lope Haydn Evans.

Poniżej macie filmik, na którym showrunner serialu przekazuje ekipie dobre wieści.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

000af200f5fpadxm c122 f4

Ludzie i bogowie – znamy datę premiery nowej wojennej produkcji TVP

strangerthings3

Stranger Things nie zakończy się 4. sezonem!