Warrior Nun odnowione na 2. sezon

}

Data: 20 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Nieco ponad miesiąc po premierze serialu Warrior Nun Netflix postanowił dać zielone światło na produkcję drugiego sezonu. Jak się okazuje oparta o mangę adaptacja stała się niespodziewanym hitem platformy.

Główna bohaterka to 19-letnia Ava, która niespodziewanie budzi się w kostnicy z szansą na nowe życie i z tajemniczym artefaktem znajdującym się na jej plecach, który daje jej nadzwyczajne moce. Poszukując odpowiedzi natrafia na Zakon Krzyża, będący tajnym stowarzyszeniem wojowniczych zakonnic, które poprzysięgły chronić świat przed złem. Teraz Ava musi dzielić swoje nastoletnie zwyczajne życie pomiędzy to nadnaturalne.

Twórcą serialu jest Simon Barry. Swój udział w nim ma również polka – Agnieszka Smoczyńska, która wyreżyserowała dwa odcinki. W obsadzie aktorskiej znajdują się Alba Baptista, Toya Turner, Lorena Andrea, Kristina Tonteri-Young, Tristan Ulloa, Sylvia De Fanti, Thekla Reuten, Emilio Sakraya, Joaquim de Almeida i Lope Haydn Evans.

Poniżej macie filmik, na którym showrunner serialu przekazuje ekipie dobre wieści.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Swamp Thing – nowe zdjęcia z produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.