”Warrior Nun” – Netflix anulował serial po 2. sezonie

}

Data: 14 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Miesiąc po premierze drugiego sezonu Warrior Nun, włodarze platformy Netflix postanowili nie przedłużać tej produkcji na kolejny sezon.

Dla widzów jest to zaskoczeniem, ponieważ serial zebrał pozytywne recenzje zarówno od nich, jak i od krytyków.

Od emisji drugiego sezonu fani rozpoczęli w internecie kampanie dotyczącego odnowienia produkcji. Na nic się one jednak zdały. Netflix podjął decyzję. Jak mówi jednak twórca serialu Simon Barry, jest szansa na kontynuację, jeśli produkcja znajdzie nowy dom. On i dom produkcyjny serialu Reality Distortion Field próbują się obecnie dowiedzieć, czy możliwe jest przeniesienie serii.

Fabuła Warrior Nun opiera się na serii graficznych powieści w stylu mangi Bena Dunna. Główna bohaterka to 19-letnia Ava, która niespodziewanie budzi się w kostnicy z szansą na nowe życie i z tajemniczym artefaktem znajdującym się na jej plecach, który daje jej nadzwyczajne moce. Poszukując odpowiedzi natrafia na Zakon Krzyża, będący tajnym stowarzyszeniem wojowniczych zakonnic, które poprzysięgły chronić świat przed złem. Teraz Ava musi dzielić swoje nastoletnie zwyczajne życie pomiędzy to nadnaturalne.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The Palace – to już trzeci serialowy projekt Kate Winslet we współpracy z HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.