collider

WarnerMedia tworzy nową platformę. Wiemy co się na niej znajdzie!

Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się informacje odnośnie tworzenia przez WarnerMedia nowej platformy streamingowej. Teraz wiadomo, że będzie ona nosić nazwę HBO Max i znajdziemy na niej produkcję m.in. HBO, DC Entertainment, Warner Bros, TNT, The CW, Cartoon Network, TCM, Adult Swim, CNN i serwisu internetowego Crunchyroll.

Serwis HBO Max ma zadebiutować już wiosną przyszłego roku. W ofercie platformy pojawi się Gra o tron, Przyjaciele, Riverdale, Słodkie kłamstewka, Rick i Morty, Batwoman, Arrow i pozostałe seriale z Arrowverse. Oprócz tych seriali pojawią się także nowości, które swoją premierę odbędą już na tej platformie. Są to m.in. Lovecraft Country, The Plot Against America, The Outsider – serial na podstawie powieści Kinga czy The Nevers – seria science-fiction od Jossa Whedona. Na HBO Max zadebiutuje także Dune: The Sisterhoof i animacja Gremlins: Secrets of the Mogwai.

Jak na razie nie wiadomo czy serwis zadebiutuje tylko w USA czy globalnie. Jeśli odbędzie swoją premierę w Polsce możliwe, że zastąpi dotychczasową platformę HBO GO.

Źródło: collider

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.