WarnerMedia tworzy nową platformę. Wiemy co się na niej znajdzie!

}

Data: 10 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się informacje odnośnie tworzenia przez WarnerMedia nowej platformy streamingowej. Teraz wiadomo, że będzie ona nosić nazwę HBO Max i znajdziemy na niej produkcję m.in. HBO, DC Entertainment, Warner Bros, TNT, The CW, Cartoon Network, TCM, Adult Swim, CNN i serwisu internetowego Crunchyroll.

Serwis HBO Max ma zadebiutować już wiosną przyszłego roku. W ofercie platformy pojawi się Gra o tron, Przyjaciele, Riverdale, Słodkie kłamstewka, Rick i Morty, Batwoman, Arrow i pozostałe seriale z Arrowverse. Oprócz tych seriali pojawią się także nowości, które swoją premierę odbędą już na tej platformie. Są to m.in. Lovecraft Country, The Plot Against America, The Outsider – serial na podstawie powieści Kinga czy The Nevers – seria science-fiction od Jossa Whedona. Na HBO Max zadebiutuje także Dune: The Sisterhoof i animacja Gremlins: Secrets of the Mogwai.

https://youtu.be/LCS4CaZ9dwg

Jak na razie nie wiadomo czy serwis zadebiutuje tylko w USA czy globalnie. Jeśli odbędzie swoją premierę w Polsce możliwe, że zastąpi dotychczasową platformę HBO GO.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Hilary Duff powraca jako Lizzie McGuire!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.