WandaVision – wiemy w jakich latach będzie rozgrywał się serial i kiedy ruszą zdjęcia!

26 kwietnia 2019 | Newsy

Elizabeth Olsen, aktorka odgrywająca tytułową rolę wyjawiła, że fabuła serialu prawdopodobnie rozgrywać się będzie w latach 50., a twórcy czerpać będą pomysły z kilku różnych komiksów, w których występują bohaterowie.

Olsen zdradziła także, iż pierwszy sezon ma składać się z 6 godzin materiału, który wyemitowany zostanie w 8. odcinkach. Zdjęcia do serialu ruszyć mają tej jesieni, a data premiery nie jest jak na razie znana.

W rolę Visiona ponownie wcieli się Paul Bettany. Za scenariusz i produkcję odpowiada Jac Schaeffer.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Kto przejmie serialowy tron? – Seriale, które mają szansę powtórzyć sukces Gry o tron

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram