WandaVision podobny stylem do Biura czy Współczesnej rodziny

25 listopada 2020 | Newsy

WandaVision to pierwszy serial Disney+ otwierający czwartą fazę Marvela. Wszyscy fani tego komiksowego uniwersum z pewnością nie mogą się go już doczekać. Sposób jego kręcenia da nam powiew świeżości, bowiem serial wykorzystywać ma formę paradokumentu.

Bohaterowie serialu będą zwracać się bezpośrednio do kamery, jak miało to miejsce w takich produkcjach jak Biuro czy Współczesna rodzina. To zupełnie nowy zabieg, jeśli chodzi o marvelowskie produkcje. Już samo wykorzystanie formy sitcomu jest nowatorskie. Ciekawi jesteście jak to wszystko wyjdzie w całości?

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje.

Premiera serialu już 15 stycznia 2021 roku na Disney+.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kto przejmie serialowy tron? – Seriale, które mają szansę powtórzyć sukces Gry o tron

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również