WandaVision otrzyma spin-off!

}

Data: 8 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Disney+ pracuje nad spin-offową serią serialu WandaVision, która skupić miałaby się na postaci Agathy Harkness. W tej roli powrócić miałaby Kathryn Hahn.

Spin-off nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Ma być czarną komedią. Wszelkie fabularne szczegół trzymane są w ścisłej tajemnicy. Jeśli projekt otrzyma zamówienie to funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego pełnić będzie Jac Schaeffer.

Agatha Harkness w serialu WandaVision to wścibska sąsiadka głównych bohaterów. Z czasem okazuje się jednak, że skrywa ona bardzo wielką tajemnicę. Okazuje się być potężną czarownicą, pamiętającą czasy procesów czarownic z Salem. Jej postać po raz pierwszy pojawiła się w komiksie o Fantastycznej Czwórce w zeszycie #94 wydanym w 1970 roku i napisanym przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego.

Akcja serialu WandaVision przenosi nas do lat 50 XX wieku. Poznajemy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. W rolach głównych Elizabeth Olsen i Paul Bettany.

Serial ten zadebiutował w połowie stycznia tego roku i stał się wielkim hitem platformy. Był pierwszą serialową produkcją Marvela, jaka zadebiutowała na platformie Disney+.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead - zombie na ekranach jeszcze przez dekadę?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.