WandaVision najpopularniejszym serialem!

15 lutego 2021 | Newsy

Debiutujący miesiąc temu na platformie Disney+ pierwszy serial otwierający czwartą fazę Marvela WandaVision stał się najchętniej oglądaną produkcją na całym świecie. Spodziewaliście się takiego wyniku?

Produkcja ta zwiększa swoją oglądalność z odcinka na odcinek. Duży wpływ na to ma właśnie sposób w jaki Disney+ udostępnia serial. Zauważono, iż premiera nowego odcinka co tydzień, zamiast całego sezonu naraz, znacząco zwiększa liczbę odbiorców i jest dla platformy dużo bardziej opłacalna.

WandaVision na szczyt popularności wzbił się po emisji piątego odcinka, który swój debiut zaliczył 5 lutego.

Akcja serialu przenosi nas do lat 50 XX wieku. Poznajemy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. W rolach głównych Elizabeth Olsen i Paul Bettany.

Źródło: movieweb

ZOBACZ TEŻ  WandaVision – jest data premiery! To styczeń!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram