WandaVision najpopularniejszym serialem!

}

Data: 15 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Debiutujący miesiąc temu na platformie Disney+ pierwszy serial otwierający czwartą fazę Marvela WandaVision stał się najchętniej oglądaną produkcją na całym świecie. Spodziewaliście się takiego wyniku?

Produkcja ta zwiększa swoją oglądalność z odcinka na odcinek. Duży wpływ na to ma właśnie sposób w jaki Disney+ udostępnia serial. Zauważono, iż premiera nowego odcinka co tydzień, zamiast całego sezonu naraz, znacząco zwiększa liczbę odbiorców i jest dla platformy dużo bardziej opłacalna.

WandaVision na szczyt popularności wzbił się po emisji piątego odcinka, który swój debiut zaliczył 5 lutego.

Akcja serialu przenosi nas do lat 50 XX wieku. Poznajemy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. W rolach głównych Elizabeth Olsen i Paul Bettany.

Źródło: movieweb

ZOBACZ TEŻ  WandaVision – jest data premiery! To styczeń!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.