WandaVision na pierwszej zapowiedzi!

}

Data: 21 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Disney+ niespodziewanie opublikował pierwszą zapowiedź oczekiwanego serialu WandaVision. Produkcja ta należy do Kinowego Uniwersum Marvela.

Serial ten będzie pierwszym jaki pojawi się na platformie Disney+. Pierwotnie jako pierwsza zadebiutować miała seria The Falcon and the Winter Soldier, ale z powodu koronawirusa nie zdążono ukończyć zdjęć na czas.

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. Produkcja ta zrobiona jest na styl klasycznego sitcomu.

Potwierdzono także, iż w serialu pojawi się wątek S.W.O.R.D., jednak nie wiadomo jacy członkowie tego departamentu zawitają na telewizyjny ekran.

Za reżyserię WandaVision odpowiada Matt Shakman, a Jac Schaeffer to główny scenarzysta, producent i showrunner.

Data premiery nie została jeszcze podana, ale wygląda na to, że serialu spodziewać możemy się już tej jesieni.

Poniżej grafika promująca serial.

br digital keyart v5 lg

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Marvel: seriale 2021

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.