WandaVision – jest data premiery! To styczeń!

}

Data: 13 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ nareszcie ujawniła datę premiery pierwszego serialu należącego do Kinowego Uniwersum Marvela, który poszerzy komiksowy świat. WandaVision zadebiutuje już w połowie stycznia!

Pierwotnie pierwszą serialową produkcją MCU miała być seria o Falconie i Zimowym Żołnierzu, jednak z powodu panującej pandemii nie udało się ukończyć jej na czas. WandaVision miała to szczęście, że zdjęcia do niej zakończyły się przed koronawirusem. Według wcześniejszych doniesień oczekiwano, iż seria ta zadebiutuje pod koniec 2020 roku. Dużo się nie pomylono. Premierę WandaVision Disney+ ustalił na 15 stycznia 2021 roku.

Poniżej możecie zobaczyć nowy ruchomy plakat nadchodzącej serii.

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. Produkcja ta zrobiona jest na styl klasycznego sitcomu.

Potwierdzono także, iż w serialu pojawi się wątek S.W.O.R.D., jednak nie wiadomo jacy członkowie tego departamentu zawitają na telewizyjny ekran.

Producentem, showrunnerem i głównym scenarzystą serialu jest Jac Schaeffer. Za jego reżyserię odpowiada Matt Shakman.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  WandaVision – Disney+ przekłada datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.