w

WandaVision – jest data premiery! To styczeń!

wvo0360 101 comp v013 r709 v02
fot. disney+

Platforma Disney+ nareszcie ujawniła datę premiery pierwszego serialu należącego do Kinowego Uniwersum Marvela, który poszerzy komiksowy świat. WandaVision zadebiutuje już w połowie stycznia!

Pierwotnie pierwszą serialową produkcją MCU miała być seria o Falconie i Zimowym Żołnierzu, jednak z powodu panującej pandemii nie udało się ukończyć jej na czas. WandaVision miała to szczęście, że zdjęcia do niej zakończyły się przed koronawirusem. Według wcześniejszych doniesień oczekiwano, iż seria ta zadebiutuje pod koniec 2020 roku. Dużo się nie pomylono. Premierę WandaVision Disney+ ustalił na 15 stycznia 2021 roku.

Poniżej możecie zobaczyć nowy ruchomy plakat nadchodzącej serii.

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. Produkcja ta zrobiona jest na styl klasycznego sitcomu.

Potwierdzono także, iż w serialu pojawi się wątek S.W.O.R.D., jednak nie wiadomo jacy członkowie tego departamentu zawitają na telewizyjny ekran.

Producentem, showrunnerem i głównym scenarzystą serialu jest Jac Schaeffer. Za jego reżyserię odpowiada Matt Shakman.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

arnold schwarzenegger e1598970366426

Netflix przejął serial z Arnoldem Schwarzeneggerem

ahs 10 e1583937210276

American Horror Story sezon 10 – nowy plakat!