WandaVision – Disney+ przekłada datę premiery!

20 lipca 2020 | Newsy

Zmiana premiery serialu The Falcon and the Winter Soldier niesie za sobą konsekwencje nie tylko dla tej produkcji. Marvelowskie projekty często muszą pojawiać się w określonej kolejności, co wymusza ich chronologiczność ze względu na ich połączenie ze światem filmu i serialu.

Swoje opóźnienie zaliczy także serial WandaVision, który pierwotnie zadebiutować miał pod koniec tego roku. Nową datą premiery jest wiosna 2021 roku.

Inne seriale Marvela powstające dla platformy Disney + jak na razie utrzymują jeszcze swoje daty. Zapewne związane jest to z tym, iż do dat ich premier jeszcze trochę czasu zostało. Premiera serialu Loki ma odbyć się wiosną 2021 roku, a Hawkeye zadebiutuje pod koniec 2021 roku.

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. Produkcja ta zrobiona jest na styl klasycznego sitcomu.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  WandaVision na pierwszej zapowiedzi!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram