Przeczytano:

WandaVision – Disney+ przekłada datę premiery!

20 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Zmiana premiery serialu The Falcon and the Winter Soldier niesie za sobą konsekwencje nie tylko dla tej produkcji. Marvelowskie projekty często muszą pojawiać się w określonej kolejności, co wymusza ich chronologiczność ze względu na ich połączenie ze światem filmu i serialu.

Swoje opóźnienie zaliczy także serial WandaVision, który pierwotnie zadebiutować miał pod koniec tego roku. Nową datą premiery jest wiosna 2021 roku.

Inne seriale Marvela powstające dla platformy Disney + jak na razie utrzymują jeszcze swoje daty. Zapewne związane jest to z tym, iż do dat ich premier jeszcze trochę czasu zostało. Premiera serialu Loki ma odbyć się wiosną 2021 roku, a Hawkeye zadebiutuje pod koniec 2021 roku.

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. Produkcja ta zrobiona jest na styl klasycznego sitcomu.

Źródło: darkhorizons

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również