Przeczytano:

WandaVision – Disney+ prezentuje zapowiedź

11 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Serial WandaVision to pierwsza serialowa produkcja Marvela, która rozpocznie jego czwartą fazę. Premiera już w styczniu. Z tej okazji w sieci pojawił się nowy zwiastun oraz plakat. Z nowymi materiałami zapoznać możecie się poniżej.

Akcja serialu przeniesie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje.

Sądząc po opublikowanej zapowiedzi po serialu możemy spodziewać się czegoś zupełnie nowego, niespotykane do tej pory w MCU. Oceńcie sami.

Producentem, showrunnerem i głównym scenarzystą serialu jest Jac Schaeffer. Za jego reżyserię odpowiada Matt Shakman. W rolach głównych Elizabeth Olsen i Paul Bettany.

eo6sfskxiae9lpy 2

Premiera serialu już 15 stycznia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również