Wanda De Jesus w obsadzie serialowego Fatalnego zauroczenia

}

Data: 11 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Dla serwisu Paramount+ powstaje serialowa wersja filmowego klasyka z 1987 roku Fatalne zauroczenie. Angaż w produkcji otrzymała właśnie Wanda De Jesus, którą kojarzyć możecie z serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami i filmu Brudna forsa.

Aktorka wcieli się w postać prokurator okręgowej Marcelli Leyvy, o której mówi się, że jest doskonałym prawnikiem i zwierzęciem politycznym.

Fabuła serialu skoncentruje się wokół żonatego prawnika wdającego się w krótki romans z kobietą, która nie chce zaakceptować tego, że ich relacja dobiegła końca. Zaczyna prześladować jego i jego rodzinę. Produkcja ma ukazać współczesne podejście do tej historii, eksplorując ją przez pryzmat nowoczesnych silnych kobiet, zaburzeń osobowości i kontroli.

W głównej obsadzie serialu są także Lizzy Caplan, Joshua Jackson i Amanda Peet. Caplan sportretuje Alex Forrest, Jackson wcieli się w Dana Gallaghera, a Peet zagra Beth Gallagher, żonę Dana. Oprócz nich na ekranie ujrzymy Alyssę Jirrels, Toby’ego Hussa, Reno Wilsona i Briana Goodmana.

Scenarzystką i showrunnerką serialu została Alexandra Cunningham.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Nowe wieści o 2. sezonie Squid Game – aktorzy powrócą?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.