Walker – zobaczcie zapowiedź nowego Strażnika Teksasu

}

Data: 16 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW opublikowała pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu Walker, w którym w Strażnika Teksasu wciela się Jared Padalecki, aktor znany z Nie z tego świata.

Walker ukaże nam losy Cordella Walkera, który rozwiązując przestępstwa w jednej z elitarnych jednostek pragnie powrócić do swojej rodziny. Jest wdowcem oraz ojcem dwójki dzieci. Wracając, po dwóch latach działania pod przykrywką, w rodzinne strony, nie dane będzie mu osiąść na laurach. Odkrywa, że jego problemy jeszcze się nie skończyły, a przestępcy nie śpią. Otrzymuje nowego partnera, a raczej partnerkę Micki Ramirez, z którą nabiera coraz większych podejrzeń co do okoliczności śmierci jego żony Emily.

W obsadzie aktorskiej znajdują się także Jeff Pierre, Alex Landi, Odette Annable, Coby Bell, Violet Brinson, Keegan Allen, Kale Culley, Mitch Pileggi, Gabriela Flores, Matt Barr, Chris Labadie, Lindsey Morgan i Jeffrey Nordling.

Zobaczcie także jak prezentuje się plakat promujący serial.

walkertrailer 1

Premiera serialu już 21 stycznia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Walker – Matt Barr dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.