Walker – zapowiedź 2. sezonu

}

Data: 15 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Wraz z początkiem tego roku na The CW zadebiutował serial Walker, który ukazał nam nowe losy Cordella Walkera, znanego jako Strażnik Teksasu, w którego swego czasu wcielał się Chuck Norris. Produkcja okazała się na tyle dobra, że doczekała się kontynuacji. The CW opublikowało zapowiedź drugiej serii. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Co będzie dziać się w 2. sezonie?

Walker, w tej roli Jared Padalecki, zdaje sobie sprawę, że jego życie jest zagrożone. Konfrontuje się więc z Jamesem, który zdradza mu prawdziwy powód, dla którego Micki działała pod przykrywką. Do domu powracają Davidsonowie, co nie jest na rękę Abeline.

Pierwszy odcinek drugiej serii nosi tytuł They Started It. Wyreżyserował go Steve Robin, a scenariusz napisali Seamus Kevin Fahey i Anna Fricke.

Premiera nowych epizodów serialu Walker już 28 października 2021 roku. Pierwszy sezon serialu w naszym kraju dostępny jest w serwisie Viaplay.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Beyond skasowane - nie będzie 3. sezonu serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.