W The Mandalorian pojawi się ulubieniec fanów!

}

Data: 27 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Jon Favreau, reżyser aktorskiego serialu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wojen, za pośrednictwem Instagrama podał informację, iż na ekranie zobaczymy ulubieńca fanów – droida IG-88, jednego z łowców nagród.

Reżyser na swoim profilu zamieścił zdjęcie postaci. Jak widać na nim droid prawdopodobnie został zbudowany na potrzeby produkcji, a co za tym idzie nie zostanie w całości stworzony za pomocą CGI. Miał on już okazję pojawić się na ekranie, choć była to tylko chwila. W filmie Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje wystąpił wraz z innymi łowcami nagród tj. Bob Fett, Dengar, Bossk, Zuckuss i 4-LOM.

https://www.instagram.com/p/Br0RONGBpv6/?utm_source=ig_embed

Akcja The Mandalorian będzie dziać się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w Powrocie Jedi, a Przebudzeniem Mocy. Będziemy podążać za samotnym rewolwerowcem, który przemierza odległe zakątki galaktyki. W tej roli ujrzymy Pedro Pascala.

Serial zadebiutuje na platformie Disney+ prawdopodobnie pod koniec 2019 roku.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Kto przejmie serialowy tron? – Seriale, które mają szansę powtórzyć sukces Gry o tron

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.