w

W The Mandalorian pojawi się ulubieniec fanów!

the mandalorian 768x607.1538612427
Lucasfilm

Jon Favreau, reżyser aktorskiego serialu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wojen, za pośrednictwem Instagrama podał informację, iż na ekranie zobaczymy ulubieńca fanów – droida IG-88, jednego z łowców nagród.

Reżyser na swoim profilu zamieścił zdjęcie postaci. Jak widać na nim droid prawdopodobnie został zbudowany na potrzeby produkcji, a co za tym idzie nie zostanie w całości stworzony za pomocą CGI. Miał on już okazję pojawić się na ekranie, choć była to tylko chwila. W filmie Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje wystąpił wraz z innymi łowcami nagród tj. Bob Fett, Dengar, Bossk, Zuckuss i 4-LOM.

View this post on Instagram

Merry Christmas!

A post shared by Jon Favreau (@jonfavreau) on

Akcja The Mandalorian będzie dziać się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w Powrocie Jedi, a Przebudzeniem Mocy. Będziemy podążać za samotnym rewolwerowcem, który przemierza odległe zakątki galaktyki. W tej roli ujrzymy Pedro Pascala.

Serial zadebiutuje na platformie Disney+ prawdopodobnie pod koniec 2019 roku.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

One Punch Man

One-Punch Man na zwiastunie 2. sezonu

American Crime Story Zabójstwo Versace, Darren Criss jako Cunanana

Daren Criss rezygnuje z grania homoseksualistów