w

W cieniu – nowy sezon rumuńskiego serialu zadebiutuje już w tym miesiącu!

serial hbo europe w cieniu 3 umbre 3
HBO Polska

Serial HBO Europe W cieniu (Umbre) to okraszona czarnym humorem historia na pozór zwyczajnego taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Produkcja powraca z trzecim sezonem już 20 listopada do HBO GO oraz HBO3.

Tym razem sytuacja wokół Relu mocno się zagęszcza. Gra w kotka i myszkę, którą prowadzą ze sobą Relu Oncescu (Șerban Pavlu) i Emilian (Laurentiu Bãnescu) w nowym sezonie dochodzi do punktu, z którego nie ma już wyjścia. Relu angażuje się całkowicie w pokonanie przeciwnika. Zdaje sobie sprawę, że nie tylko jego wolność jest zagrożona, ale również całe jego gangsterskie imperium. Podczas gdy Kapitan (Doru Ana) stara się utrzymać interes, jego brat – tak naprawdę pionek w grze między Relu i Emilianem – Nicu (Costel Cascaval) próbuje go wypchnąć na międzynarodowe wody. Rodzina Relu odsuwa się od niego coraz bardziej, a on sam wciąż zmaga się z konsekwencjami podwójnego życia. Wygląda na to, że nie ma już szans na powrót. Relu doskonale wie, że nie ma nikogo, komu mógłby zaufać.

W nowym sezonie powracają także żona Relu – Gina (Maria Obretin) oraz córka Magda (Madalina Craiu), które próbują poradzić sobie z chaosem, który zapanował w ich życiu. Gina spotyka się z Sebastianem (Mihai Calin), a Magda próbuje sobie poradzić z utratą dziecka i zdaje się, że nie ma już nic, co mogłoby ich połączyć.

umbre 3 plakat 1000

Premiera trzeciego sezonu serialu odbędzie się 20 listopada w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon serialu. Na antenie HBO3 emisja pierwszych dwóch odcinków zaplanowana została także na 20 listopada – na godz. 22.00 oraz 23.10. Emisje kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień, w środy o godz. 22.00. Serial liczy siedem odcinków.

serial hbo europe w cieniu 3 umbre 3

Źródło: news prasowy za HBO Polska

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wiedzmin serial nowe zdjecia

Wiedźmin – 2. sezon zamówiony! Są też nowe zdjęcia z produkcji!

81wcwpzngyl 1

The Peripheral – Amazon zamawia nowy serial od twórców Westworld!