W 80 dni dookoła świata jako serial – PBS publikuje zwiastun

}

Data: 29 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla stacji PBS powstała serialowa adaptacji słynnej powieści Julesa Verne’a W 80 dni dookoła świata. W sieci zadebiutowała jej pierwsza zapowiedź, którą zobaczyć możecie poniżej.

W głównej roli występuje David Tennant, znany z serialu Doctor Who. Wciela się on w Phileasa Fogga, bogatego angielskiego dżentelmena, wynalazcę i łowcę przygód, który wyrusza w podróż życia. Wyprawa ta jest wynikiem zakładu, że w 80 dni okrąży kulę ziemską. W podróży towarzyszą mu kamerdyner Jean Passepartout i ambitna dziennikarka Abigail Fix, która ma nadzieję, że opowiedzenie tej niezwykłej historii da jej szansę na wielką karierę. Nie wiedzą oni jednak, że ta wyprawa zmieni ich życie na zawsze. Będą musieli pokonać wiele przeszkód, a nawet ujść z życiem z zamachu, którego dokonano, aby uniemożliwić im okrążenie świata w określonym przez nich czasie.

Jeana Passepartout portretuje Ibrahim Koma, a w Abigail Fix wciela się Leonie Benesch. Oprócz nich w obsadzie są także Jason Watkins jako redaktor Bernard Fortescue i Peter Sullivan jako wróg Fogga, Nyle Bellamy.

Premiera serialu Around the World in 80 Days już 2 stycznia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Prequel Gry o tron coraz bliżej. Ruszyła produkcja!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.