Vital Signs – Apple nie wyemituje serialu Dr Dre

26 września 2018 | Newsy

j

Wszystko wskazuje na to, że niespodziewana współpraca Dr Dre oraz Apple dobiegnie końca. Przygotowywany przez producenta/rapera miniserial Vital Signs nie ukaże się na platformie Apple TV.

W 6-odcinkowym show zagrać mieli m.in. Ian McShane, Sam Rockwell oraz Michael K Williams. Niestety włodarze Apple byli zszokowani faktem, że częściowo autobiograficzne dzieło Dr Dre zawiera sceny zażywania narkotyków, przemoc, a nawet seks.

Plotka głosi, że sam Tim Cook, czyli prezes Apple, zawiesił projekt po obejrzeniu ekstremalnej jego zdaniem sceny orgii.

Źródło: Digitalspy

ZOBACZ TEŻ  Sweet Home – krwawy serial Netflixa prosto z Korei Południowej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram