Virgin River powraca. Netflix prezentuje zwiastun 4. sezonu!

}

Data: 8 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Już za niecałe dwa tygodnie poznamy kolejne przygody Mel, która próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, przeszłość Jacka zagraża jego przyszłości, a w Virgin River pojawiają się nowe osoby, wywołując niemałe poruszenie. Zobaczcie zwiastun oczekiwanego 4. sezonu Virgin River.

Chociaż Mel nie ma pojęcia, czy nosi dziecko swojego nieżyjącego męża Marka, czy dziecko Jacka, zaczyna czwarty sezon z optymizmem. Przez wiele lat marzyła, aby zostać matką, a jej marzenie ma wkrótce się spełnić. Jack ją wspiera i cieszy się na dziecko, jednak kwestia ojcostwa trochę go gryzie. Sprawy komplikuje przybycie nowego lekarza, który też chciałby założyć rodzinę. Hope nadal dochodzi do siebie po wypadku, a utrzymujące się psychologiczne efekty uszkodzenia mózgu będą miały poważne konsekwencje zarówno dla niej, jak i dla Doca. Próbując udowodnić, że mężczyzna, którego kocha, jest niewinny, Brie nieoczekiwanie zbliża się do Mike’a. Jest też o krok bliżej rozpracowania przestępczej siatki Calvina. Preacher zaczyna nowy związek, ale nadal żyje nadzieją na powrót Christophera i Paige.

Premiera nowych epizodów Virgin River już 20 lipca tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  HBO rozpoczęło produkcję czwartego sezonu serialu Sukcesja

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.