w

Veronica Mars – nie ma szans na kolejny sezon!

veronica mars season 4 poster 1
comingsoon

Po finale 4. sezonu serialu Veronica Mars, który po dziesięciu latach został odnowiony przez Hulu, fani mieli nadzieję na dalszą jego kontynuację. Jednakże platforma potwierdza, że jak na razie nie ma żadnych planów jeśli chodzi o dalszy ciąg tej produkcji.

Malutką iskierkę nadziei daje twórca Rob Thomas mówiąc, że nie wyklucza możliwości pojawienia się kolejnych odcinków serialu, gdzieś w dalszej kolejności.

Decyzja o nie kręceniu kolejnych odcinków jest tym bardziej dziwna, jeśli spojrzymy na zaskakujące zakończenie nowego sezonu, w którym niespodziewanie ginie Logan. Jak twierdzi Thomas takie posunięcie było konieczne, jeśli serial miałby jeszcze wrócić kiedyś z nowymi odcinkami. Uważa on, że samotna Veronica będzie bardziej produktywna, jeśli chodzi o jej detektywistyczne zacięcie. Zgadzacie się z tym?

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

netflix

Broken – nowa seria dokumentalna od Netflixa!

1280 720

Wataha – polski serial od HBO trafi do Polsatu!