Veronica Mars – nie ma szans na kolejny sezon!

14 listopada 2019 | Newsy

Po finale 4. sezonu serialu Veronica Mars, który po dziesięciu latach został odnowiony przez Hulu, fani mieli nadzieję na dalszą jego kontynuację. Jednakże platforma potwierdza, że jak na razie nie ma żadnych planów jeśli chodzi o dalszy ciąg tej produkcji.

Malutką iskierkę nadziei daje twórca Rob Thomas mówiąc, że nie wyklucza możliwości pojawienia się kolejnych odcinków serialu, gdzieś w dalszej kolejności.

Decyzja o nie kręceniu kolejnych odcinków jest tym bardziej dziwna, jeśli spojrzymy na zaskakujące zakończenie nowego sezonu, w którym niespodziewanie ginie Logan. Jak twierdzi Thomas takie posunięcie było konieczne, jeśli serial miałby jeszcze wrócić kiedyś z nowymi odcinkami. Uważa on, że samotna Veronica będzie bardziej produktywna, jeśli chodzi o jej detektywistyczne zacięcie. Zgadzacie się z tym?

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Shrill - serial komediowy od Hulu odnowiony na kolejny sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram