Vecna i Eleven – zobaczcie plakat promujący finał sezonu Stranger Things

}

Data: 27 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Już w ten piątek, tj. 1 lipca na Netflix zadebiutują dwa finałowe odcinki czwartego sezonu Stranger Things. To epickie zakończenie na jakie wszyscy czekamy! W sieci w ramach jego promocji pojawił się plakat. Możecie zobaczyć go poniżej.

Grafika na pierwszym planie ukazuje nam starcie Vecny i Eleven. W tle widać sylwetki pozostałych bohaterów będących zarówno w Hawkins jak i po Drugiej Stronie.

stranger things s4 vol 2 poster 768x960 1

Czy Eleven pokona coś do stworzenia czego sama się przyczyniła?

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a stawianie czoła zawiłościom licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Dwa ostatnie odcinki tej serii to pełnometrażowe produkcje. Ósmy odcinek liczy 1 godzinę i 25 minut, a odcinek finałowy 2 godziny 20 minut.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Jeszcze nigdy... zakończy się 4. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.