w

Vagrant Queen – Syfy kasuje serial po jednym sezonie

vagrant queen
deadline

Stacja Syfy nie wydała zamówienia na drugi sezon serialu science fiction Vagrant Queen. Powodem jest oczywiście jego słaba oglądalność.

Vagrant Queen to serial oparty na serii komiksów wydawnictwa Vault Comics napisanych przez Magdalene Visaggio i zilustrowanych przez Jasona Smitha. Zadebiutował on w marcu tego roku i uzyskał średni wynik oglądalności na poziomie 400 tys. widzów. Co patrząc na widownię Stanów Zjednoczonych jest bardzo słabym rezultatem.

Twórcą serialu jest Jem Garrard, która pełniła także funkcję showrunnera. Autorzy scenariusza to Mika Collins i Mariko Tamaki. Vagrant Queen wyreżyserowali Garrard i Danishka Esterhazy. W obsadzie aktorskiej znaleźli się Adriyan Rae, Tim Rozon i Paul du Toit.

Główna bohaterka to Elida, która jako dziecko została pozbawiona tronu i skazana na wygnanie. Aby przetrwać zbiera złom w galaktyce. Gdy po latach dowiaduje się, że jej matka żyje, decyduje się wrócić do dawnego królestwa i stawić czoła swoim wrogom.

W Polsce pierwszy sezon zadebiutował w maju na antenie Sci-Fi. Jeszcze trwa jego emisja. Nowy odcinek debiutuje w każdy poniedziałek o godzinie 21:00.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the simpsons

Simpsonowie, Family Guy – głos białego dla białej postaci

miasto niedzwiedzia bjrnstad maya miriamingrid photo niklas maupoix c hbo nordic 1000

Miasto niedźwiedzia – nowy szwedzki serial HBO Europe