pixel

Przeczytano:

Vagrant Queen – Syfy kasuje serial po jednym sezonie

29 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja Syfy nie wydała zamówienia na drugi sezon serialu science fiction Vagrant Queen. Powodem jest oczywiście jego słaba oglądalność.

Vagrant Queen to serial oparty na serii komiksów wydawnictwa Vault Comics napisanych przez Magdalene Visaggio i zilustrowanych przez Jasona Smitha. Zadebiutował on w marcu tego roku i uzyskał średni wynik oglądalności na poziomie 400 tys. widzów. Co patrząc na widownię Stanów Zjednoczonych jest bardzo słabym rezultatem.

Twórcą serialu jest Jem Garrard, która pełniła także funkcję showrunnera. Autorzy scenariusza to Mika Collins i Mariko Tamaki. Vagrant Queen wyreżyserowali Garrard i Danishka Esterhazy. W obsadzie aktorskiej znaleźli się Adriyan Rae, Tim Rozon i Paul du Toit.

Główna bohaterka to Elida, która jako dziecko została pozbawiona tronu i skazana na wygnanie. Aby przetrwać zbiera złom w galaktyce. Gdy po latach dowiaduje się, że jej matka żyje, decyduje się wrócić do dawnego królestwa i stawić czoła swoim wrogom.

W Polsce pierwszy sezon zadebiutował w maju na antenie Sci-Fi. Jeszcze trwa jego emisja. Nowy odcinek debiutuje w każdy poniedziałek o godzinie 21:00.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również