w

V-Wars – Ian Somerhalder nie tylko gra, ale i został reżyserem!

ian somerhalder

Ian Somerhalder, aktor, któremu rola nie do końca złego i mega czarującego wampira Damona w serialu Pamiętniki wampirów przyniosła ogromną popularność, ponownie wraca do tej tematyki w produkcji V-Wars kręconej dla Netflixa.

Tym razem jednak Ian nie wciela się w postać krwiopijcy, a w dr Luthera Swanna, którego najlepszy przyjaciel pod wpływem tajemniczego wirusa zmienia się w żądnego krwi potwora. Swann rozpocznie nierówną walkę z czasem, chcąc uratować przyjaciela i zrozumieć przyczynę epidemii.

Aktor oprócz odegrania jednej z głównych ról w produkcji, stanie również za kamerą. Poniżej możemy zobaczyć wideo z jego intensywnej pracy na planie. Nie jest to jego debiut reżyserski, bowiem Somerhalder wyreżyserował trzy odcinki Pamiętników wampirów.

Serial prawdopodobnie zadebiutuje na platformie jeszcze w tym roku. Jego fabuła oparta jest na serii komiksów autorstwa Jonathana Maberry’ego.

Źródło: cinemablend

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DC oglosilo ze powstanie serial Doom Patrol . W produkcji pojawi sie Cyborg article

Doom Patrol – Mark Sheppard dołącza do obsady

netflix

Nowości Netflix marzec 2019 – POWROTY, PREMIERY, NOWOŚCI