Uzumaki zalicza kolejne opóźnienie

}

Data: 29 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Twórcy oczekiwanej adaptacji japońskiej mangi autorstwa Junji Ito ogłosili, że produkcja zaliczy kolejne opóźnienie. Znaczy to, iż z pewnością nie doczekamy się jej jak zapowiadano wcześniej w październiku tego roku.

Powodem kolejnego już opóźnienia jest trudne odtworzenie skomplikowanych projektów, jak mówi reżyser Hiroshi Nagahama. Dodał, iż bardzo chciałby już pokazać publiczności serial, jednak nie chce narażać produkcji na złą jakość. Wyraża on nadzieję, iż odbiorcy zrozumieją powód opóźnienia i cierpliwie poczekają na produkt końcowy wysokiej jakości.

Nowa data premiery animacji nie została jeszcze podana. Za anime odpowiada Adult Swim i Production I.G. Ma ono składać się z czterech odcinków wyreżyserowanych przez Nagahamę z muzykę skomponowaną przez Colina Stetsona.

Anime Ito Uzumaki opowiada historię licealistki Kirie Goshimy, która mieszka w przeklętym miasteczku Kurozu-cho położonym na wybrzeżu Japonii.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Hit & Run – nowy kryminał od Netflixa na pierwszej zapowiedzi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.