Uzumaki – pierwsze spojrzenie na horror anime od Adult Swim

16 czerwca 2021 | Newsy

W sieci pojawiło się wideo, które ukazuje nam pierwsze spojrzenie na nadchodzący serial anime Uzumaki. Produkcja ta jest adaptacją japońskiej mangi autorstwa Junji Ito, który specjalizuje się w tematyce grozy.

Za anime odpowiada Adult Swim i Production I.G. Z powodu pandemii realizacja serii została opóźniona i Uzumaki zadebiutuje dopiero w październiku 2022 roku.

Poniższe wideo ukazuje nam niesamowitą wizualizację i styl w jakim utrzymana będzie ta produkcja. Mamy również wypowiedzi reżysera anime – Hiroshi Nagahamy.

Za muzykę odpowiada Colin Stetson.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Skazana – serial z Agatą Kuleszą już w sierpniu na Player Original

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy