Przeczytano:

Usta usta – serial sprzed dekady powraca do TVN!

03 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Hitowy serial TVN, emitowany w latach 2010-2011 powraca do TVN. Mowa o produkcji Usta Usta. Taką informację na swoim Instagramie w trakcie jednej z relacji potwierdziła aktorka Sonia Bohosiewicz, która portretuje postać Izy.

Usta Usta ukazywał perypetie trzech par. Adam i Julia, Iza i Piotr oraz Agnieszka i Krzysztof to młodzi ludzie, będący dla siebie serdecznymi przyjaciółmi. Każda z par znajdowała się w różnym stopniu zaawansowania – od pierwszych randek na wieloletnim małżeństwie kończąc. Wszyscy przeżywali różne problemy, mniejsze czy większe, lecz niezależnie od ich gabarytów urastały one do poważnych życiowych problemów. Główne role w serialu grali Paweł Wilczak, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska oraz Marcin Perchuć.

W kontynuacji powrócą aktorzy odgrywający głównych bohaterów. Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły.

Źródło: światseriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również