Usta usta – serial sprzed dekady powraca do TVN!

}

Data: 3 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Hitowy serial TVN, emitowany w latach 2010-2011 powraca do TVN. Mowa o produkcji Usta Usta. Taką informację na swoim Instagramie w trakcie jednej z relacji potwierdziła aktorka Sonia Bohosiewicz, która portretuje postać Izy.

Usta Usta ukazywał perypetie trzech par. Adam i Julia, Iza i Piotr oraz Agnieszka i Krzysztof to młodzi ludzie, będący dla siebie serdecznymi przyjaciółmi. Każda z par znajdowała się w różnym stopniu zaawansowania – od pierwszych randek na wieloletnim małżeństwie kończąc. Wszyscy przeżywali różne problemy, mniejsze czy większe, lecz niezależnie od ich gabarytów urastały one do poważnych życiowych problemów. Główne role w serialu grali Paweł Wilczak, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska oraz Marcin Perchuć.

W kontynuacji powrócą aktorzy odgrywający głównych bohaterów. Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Westworld sezon 3. - jest zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.