Upload – zwiastun 2. sezonu serialu sci-fi Amazona

}

Data: 24 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video opublikował zwiastun drugiego sezonu komedii science fiction Upload, za powstanie której odpowiada Greg Daniels.

Zwiastun przedstawia następstwa nagłego przybycia Ingrid do Lakeview. Nathan pomimo uczuć do Nory, zdecydował się wrócić razem z Ingrid, która zrezygnowała ze wszystkiego, byle tylko z nim być. Widzimy także kilka ulepszeń w Lakeview. Są to m.in. mówiące zwierzaki i wirtualne dzieci.

Akcja serialu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której to osoby bliskie śmierci mogą wybrać, czy chcą przenieść się do wirtualnego świata. W ten sposób mogą kontrolować swoje pozagrobowe życie. Główną bohaterką jest Nora, która pracuje w biurze obsługi klienta w wirtualnych zaświatach.

W obsadzie Upload znajdują się Robbie Amell jako Nathan, Andy Allo jako Nora, Kevin Bigley jako Luke, Allegra Edwards jako Ingrid, Zainab Johnson jako Aleesha, Owen Daniels jako AI. Guy, Josh Banday jako Ivan i Andrea Rosen jako Lucy.

Premiera nowych epizodów już 11 marca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Terminal List – Amazon podaje datę premiery serialu z Chrisem Prattem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.