Up Here – Hulu zamawia serialowy musical

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu złożyła oficjalne zamówienie na muzyczną komedie romantyczną Up Here. Za piosenki do niej odpowie duet Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez, autorzy tekstów do kasowych animowanych hitów Disneya – Kraina lodu i Kraina lodu 2.

Up Here składać ma się z ośmiu odcinków. Jego akcja rozgrywać będzie się w Nowym Jorku pod koniec 1999 roku. Poznamy niezwykłą historię z pozoru zwykłej pary, która zakochuje się w sobie i odkrywa, że największa przeszkodą w odnajdywaniu szczęścia mogą być tylko oni i ich zdradziecki świat wspomnień, obsesji, lęków i fantazji, żyjących w ich głowach.

Za reżyserię musicalu odpowie Thomas Kail, a pracować będzie on na scenariuszu autorstwa Stevena Levensona. Będzie to kolejna współpraca tej dwójki po uznanej serii Fosse/Verdon.

Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się latem tego roku. Obecnie trwają castingi.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  John Cameron Mitchell jako Joe Exotic w limitowanej serii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.