Ujawniono tytuł pierwszego odcinka finałowego sezonu ”Stranger Things”

}

Data: 7 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Z okazji odbywającego się 6 listopada Dnia Stranger Things, twórcy produkcji zdradzili jak będzie zatytułowany pierwszy odcinek finałowego, piątego sezonu.

Pierwszy odcinek ostatniej serii zadebiutuje jako The Crowl. Niestety, ale nie zdradza on zbyt wiele z fabuły. The Crowl można przetłumaczyć jako pełzanie, czołganie. W sieci już krążą fanowskie pomysły odnośnie tego do czego mógłby się odnosić.

Jedni sądzą, iż z Drugiej Strony w jakiś sposób wyczołga się Eddie Munson, który zginął bohaterską śmiercią pod koniec czwartej serii. Inni uważają, że to Max powoli raczkuje i powraca do życia po tym, jak znalazła się w śpiączce po ratunku przez Jedenastkę. Jest też bardziej pesymistyczna wersja. Niektórzy sądzą, iż słowo ”crawl” odnosić będzie się do Vecny, który wcale nie zginął, a wręcz rośnie w siłę i powoli wpełza do Hawkins.

A Wy macie jakąś swoją teorię czy może któraś z tych do Was przemawia?

Premiera 5. sezonu Stranger Things nie odbędzie się wcześniej niż w 2024 roku. Tak więc na snucie własnych teorii mamy bardzo dużo czasu.

Bracia Duffer odpowiedzialni za sukces tejże produkcji od początku mieli rozplanowany wątek fabularny na cztery bądź pięć sezonów. Z czasem jednak okazało się, że cztery to za mało i piąta seria jest czymś co musi powstać, aby w odpowiedni sposób zakończyć całą historię.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun 2. sezonu ''Firefly Lane''

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.