w

Ucho Prezesa zniknęło z sieci oraz zniknie z TV!

press

Ucho Prezesa to słynny satyryczny program, który stworzony został przez Roberta Górskiego, członka Kabaretu Moralnego Niepokoju. Do tej pory mogliśmy go oglądać na Youtube oraz na kanale WP.

Jednak stacji kończy się licencja na emisję programu i z końcem lipca serial zniknie z WP. Na Youtube Ucha Prezesa nie ma już jakiś czas, a to miało związek z skończeniem się umowy z Showmaxem, który również serial ten miał w swojej ofercie. Wojciech Orszulak, przedstawiciel firmy produkującej serial poinformował, iż prowadzone są rozmowy, aby produkcja od jesieni była znowu dostępna dla widzów.

Do tej pory postał cztery sezony Ucha Prezesa. Jak na razie nie ma mowy o nowych odcinkach. Serial ten w prześmiewczy sposób ukazywał aktualne wydarzenia jakie mają miejsce na polskiej scenie politycznej.

Źródło: press

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

The Righteous Gemstones – zapowiedź religijnej satyry od HBO!

blank

Dracula – Bang jako słynny hrabia, zobaczcie pierwsze zdjęcia!