Ucho Prezesa zniknęło z sieci oraz zniknie z TV!

}

Data: 4 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Ucho Prezesa to słynny satyryczny program, który stworzony został przez Roberta Górskiego, członka Kabaretu Moralnego Niepokoju. Do tej pory mogliśmy go oglądać na Youtube oraz na kanale WP.

Jednak stacji kończy się licencja na emisję programu i z końcem lipca serial zniknie z WP. Na Youtube Ucha Prezesa nie ma już jakiś czas, a to miało związek z skończeniem się umowy z Showmaxem, który również serial ten miał w swojej ofercie. Wojciech Orszulak, przedstawiciel firmy produkującej serial poinformował, iż prowadzone są rozmowy, aby produkcja od jesieni była znowu dostępna dla widzów.

Do tej pory postał cztery sezony Ucha Prezesa. Jak na razie nie ma mowy o nowych odcinkach. Serial ten w prześmiewczy sposób ukazywał aktualne wydarzenia jakie mają miejsce na polskiej scenie politycznej.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Seriale polityczne - TOP 15, które musisz obejrzeć

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.