w

Ty – serial Netflixa powróci z 2. sezonem!

Ty
Elle

Serial Ty zadebiutował w zeszłym roku i już rozpoczęła się produkcja kolejnego sezonu. Na Twitterze pojawiły się zdjęcia z pierwszego czytania scenariusza.

Produkcja ta oparta jest na powieści Caroline Kepnes i opowiada o dwudziestoparoletnim mężczyźnie Joe, który za pomocą Internetu chce zdobyć serce ukochanej kobiety. Informacje o niej zbiera z portali społecznościowych co z czasem zaczyna przeradzać się w obsesję. Joe zaczyna być gotowy na wszystko, aby wybrana kobieta była jego. Temat bardzo na czasie, bowiem w rzeczywistości takie rzeczy przy dzisiejszym rozwoju technologii dzieją się dość często.

Drugi sezon będzie luźno opierał się na drugiej części powieści pt. Hidden bodies. Joe Goldberg wyrusza do Los Angeles, gdzie poznaje ambitną kobietę, która nie interesuje się życiem w Internecie.

W kontynuacji ponownie wystąpią Penn Badgley i Ambyr Childers. Dołączą do nich m.in. Victoria Pedretti, Robin Lord Taylor, Adwin Brown, James Scully i Jenna Ortega.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

odwróceni 2

Odwróceni: Ojcowie i córki – premiera jeszcze w tym miesiącu!

ed sheeran w grze o tron

Najbardziej zaskakujące cameos w serialach