TY – nadchodzi 3. sezon! Zobaczcie pierwszą zapowiedź!

}

Data: 31 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Półtora roku po premierze drugiego sezonu psychologicznego thrillera Ty, Netflix ogłosił datę premiery trzeciej serii. Produkcja powróci już w październiku.

Do swoich ról powrócą Penn Badgley i Victoria Pedretti. Wcielają się oni w postacie Joe i Love, którzy to czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. Joe obiecuje się zmienić i stać takim mężczyzną, z którego jego dziecko może być dumne.

Serial opiera się na powieści Caroline Kepnes. Główny bohater to Joe Goldberg, mężczyzna toksyczny, który ma manię prześladowczą i tendecję do szybkiego popadania w obsesję na punkcie każdej dziewczyny, w której się zakochuje. Sezon trzeci będzie kontynuował skomplikowaną relację Joe i Love, którzy mieszkając w swoim nowym domu na przedmieściach spodziewają się potomka.

Premiera 3. sezonu serialu Ty 15 października 2021 roku tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ziemia niczyja – nowy serialowy thriller wojenny w HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.