Twórcy Stranger Things bracia Duffer planują nowe projekty dla Netflixa

}

Data: 7 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Bracia Duffer, twórcy bijącego rekordy popularności serialu Stranger Things ogłosili utworzenie produkcyjnej firmy, za pośrednictwem której wyprodukują nowe programy dla platformy Netflix.

Firma nosi wymowną nazwę Upside Down Pictures. Bracia Duffer mają w najbliższych planach spin-off Stranger Things, ekranizację mangi i anime Notatnik śmierci oraz powieści Talizman Stephena Kinga i Petera Strauba. To trzy najważniejsze i najciekawsze projekty, nad którymi skupią się bracia.

Notatnik śmierci opowiada o nastolatku, który znajduje notatnik Boga Śmierci. Każdy kogo dane wpisze się do notatnika umiera. Talizman zaś ukazuje historię młodego mężczyzny, który przemieszcza się pomiędzy New Hampshire, a alternatywnym światem znanym jako The Territories. Tam musi zdobyć pewien artefakt, który pomoże uratować życie jego matki.

Bracia Duffer w dalszych planach mają także produkcję nowej oryginalnej serii od Jeffrey’a Addissa i Willa Matthewsa, twórców serialu Ciemny kryształ: Czas buntu. Nad czym panowie będą pracować jeszcze nie wiadomo. Nie zdradzono żadnych szczegółów odnośnie tego projektu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Watchmen - Jeremy Irons może wystąpić w serialu HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.