Twórcy Co robimy w ukryciu planują nową komediową serię

2 lipca 2021 | Newsy

Jemiane Clement i Taika Waititi, twórcy udanej komediowej serii o życiu wampirów Co robimy w ukryciu, pracują nad nowym serialem komediowo-przygodowym.

Projekt jest obecnie na wczesnym etapie rozwoju. Duet pracuje nad scenariuszem. Nie zdradzają oni jednak żadnych szczegółów. Jedyne co powiedzieli o projekcie to, iż jest on czymś czego wcześniej jeszcze nie robili.

Ma to być sitcom, jednak jego odcinki nie będą trwać jak ma to miejsce przeważnie około 20 minut. Mają być znacznie dłuższe. Serial należeć ma do gatunki komedii i akcji.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Co robimy w ukryciu – nowe zapowiedzi z lokajem wampirów w roli głównej!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram