Twórcy ”1899” mają plan na trzy sezony

}

Data: 24 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Tajemniczy serial 1899 od twórców Dark może doczekać się trzech sezonów. Wszystko zależy od tego jaki wynik oglądalności osiągnie on w trakcie pierwszego miesiąca po premierze na Netflix.

Ta ośmioczęściowa seria wskoczyła prosto do pierwszej dziesiątki streamera i była szeroko komentowana w mediach społecznościowych. Chociaż rozwiązuje niektóre tajemnice, które przedstawia, wciąż jest wiele do odkrycia dla twórców i showrunnerów – Jantje Friese i Barana bo Odara.

Duet ten niedawno w rozmowie z Indiewire potwierdziła przypuszczenia widzów z całego świata. Jest plan na trzy sezony.

Sezon 1 ustanawia wielki temat, wielką rzecz. Jeśli dostanie zgodę na realizację drugiej serii, to zaczniemy bawić się motywem z pierwszej części. Trzecia zaś da nam wielkie rozwiązanie ciągnącej się przez dwa sezony zagadki.

1899 śledzi tajemnicze losy statku z imigrantami, który płynie z Europy do Nowego Jorku. Pasażerowie reprezentują różne środowiska i narodowości, ale wszyscy podzielają marzenia i nadzieję na odmianę losu w nowym stuleciu za granicą. Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. To, co znajdują na pokładzie drugiego statku, zamieni ich podróż do ziemi obiecanej w przypominającą koszmar łamigłówkę skupiającą tajemnice przeszłości łączące wszystkich bohaterów. Tu nic nie jest takim jakim się wydaje. Czy pasażerowie to część szalonego eksperymentu?

Pierwszy sezon 1899 dostępny jest już na Netflix. Jak na razie nie ma jeszcze oficjalnego zamówienia na kontynuację.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Maleńkie morderstwa – polska premiera tureckiego serialu na Zoom TV

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.