w

Twój Simon – będzie spin-off od Disney +!

katherine langford and nick robinson in love simon
screenrant

Twój Simon to film z zeszłego roku oparty na książce Becky Albertalli. Teraz nowo powstała platforma Disney + zdecydowała się zamówić serial będący spin-offem wspomnianej produkcji.

Wiadomo, że w serialu nie pojawią się członkowie obsady znani z filmu. Obsadzone zostały już role showrunnerów, to Elizabeth Berger i Isaac Aptaker. Jak na razie nie znana jest fabuła tej produkcji. Wiadomo jednakże, iż nie będzie ona adaptacją książkowego sequela Leah on the Offbeat. W tej kwestii wypowiedziała się sama autorka na jednym z portali społecznościowych.

Twój Simon stał się kinowym hitem, mierząc się z trudnym tematem, jakim jest bycie homoseksualistą. Tytułowy Simon to nastolatek, który okazuje się być gejem. Nie radzi sobie z tym, a strach przed reakcją otoczenia nie pozwala mu na ujawnienie się.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

euphoria czolo 150x150

Euphoria – zwiastun nowego serialu dla młodzieży!

the mandalorian logo 3 150x150

The Mandalorian – pierwsze zdjęcia oraz zwiastun!