TVN zamyka serial Bunt!

}

Data: 9 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Będący już w trakcie produkcji drugiego sezonu serial Bunt! Nagle został anulowany. TVN przerwał zdjęcia do nowych odcinków.

Serial zadebiutował pod koniec stycznia tego roku i był bardzo chętnie oglądany. Stacja więc szybko zadecydowała o kontynuacji. Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczęły się w maju. W tą sobotę został jednak przerwane. Bunt! nie powróci więc na antenę po wakacyjnej przerwie. Konkretne powody takiej decyzji nie zostały podane.

Podjęliśmy decyzję o zakończeniu produkcji serialu Bunt! – potwierdza biuro prasowe Grupy TVN, nie podając jej powodów. – Pracujemy nad nowymi propozycjami programowymi, które w kolejnym sezonie zaproponujemy naszym widzom – zapowiada nadawca.

Akcja serialu dzieje się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, w którym apodyktyczna dyrektorka systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i poniżające kary ograniczające prawa młodzieży. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha bunt. Strajk eskaluje – sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka Tomasz Wilk, którego gra Jan Wieczorkowski.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Y: The Last Man – nowa zapowiedź ukazująca wielkość apokalipsy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.