Tureckie seriale obejrzymy na nowym kanale!

12 grudnia 2019 | Newsy

Kino Polska TV wprowadza do swojej oferty nowy kanał – Timeless Drama Channel. Emitować będzie on tureckie seriale, które mają wielkie grono swoich odbiorców.

Timeless Drama Channel to nowy kanał, za którego dystrybucję odpowiadać będzie Kino Polska TV. Rozpoczął on nadawanie w październiku tego roku i od połowy stycznia dostępny będzie także w polskiej wersji językowej.

Widzimy, że tureckie produkcje są bardzo chętnie oglądane. Na Zoom TV pokazujemy serial 'Narzeczona ze Stambułu’, który ma rekordową oglądalność. – mówi prezes Kino Polska TV, Bogusław Kisielewski

Źróło: press

Zobacz nasz ranking tureckich seriali.

ZOBACZ TEŻ  Homecoming – sezon 2. bez Julii Roberts

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy