Turbulencje – większość głównej obsady powraca do serialu

11 września 2021 | Newsy

Od oficjalnej decyzji Netflixa o uratowaniu serialu Turbulencje minęły dwa tygodnie. Przez ten czas streamer wraz z Warner Bros. Television prowadził intensywne negocjacje z aktorami w sprawie powrotu do serii.

Udało się sfinalizować większość z umów. Do swoich ról powrócą:

  • Josh Dallas jako Ben Stone
  • Melissa Roxburgh jako Michaela Stone
  • J.R. Ramirez jako Jared Vasquez
  • Parveen Kaur jako Saanvi Bahl
  • Luna Blaise jako Olivia Stone
  • Holly Taylor jako Angelina

Nie nastąpi jednak powrót Jacka Messiny, który odszedł z serialu już po pierwszym sezonie. Starszą wersję jego postaci Cala Stone’a od tej pory odgrywał Ty Doran. To właśnie ten aktor wystąpi w czwartym sezonie.

Ostatnim aktorem ze stałej obsady, który nie podpisał jeszcze umowy jest Matt Long, który wciela się w rolę Zeke’a.

Serial Turbulencje opowiada o załodze i pasażerach lotu 828, który odnajduje się po pięciu latach. Ci jednak nie mają pojęcia o upływie czasu. Uznają, iż dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się, jednak iż za ich zniknięciem kryje się coś więcej.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Griswolds - HBO Max zamówiło serialową wersję filmów z serii W krzywym zwierciadle!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram