Turbulencje – serial powraca z finałowym sezonem! Poznajcie szczegóły

}

Data: 29 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Skasowany przez stację NBC i uratowany przez platformę Netflix serial Turbulencje powraca z czwartym i zarazem finałowym sezonem. Serwis opublikował pierwsze materiały promujące i podał datę premiery.

Serial Turbulencje opowiada o załodze i pasażerach lotu 828, który odnajduje się po pięciu latach. Ci jednak nie mają pojęcia o upływie czasu. Uznają, iż dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się, jednak iż za ich zniknięciem kryje się coś więcej.

Jak głosi oficjalny opis czwartego sezonu: Dwa lata po brutalnym morderstwie Grace, rodzina Stone’ów jest w rozsypce. Ben nadal opłakuje żonę i poszukuje porwanej córki. Data śmierci pasażerów nieuchronnie się zbliża, a Ci desperacko poszukują drogi wyjścia z tej sytuacji. Cal otrzymuje tajemniczą przesyłkę, której zawartość okaże się kluczem do wyjaśnienia tajemnicy feralnego lotu.

Twórcą i showrunnerem serialu jest Jeff Rake, który początkowo miał plan na sześć sezonów. Miejmy nadzieję, że udało mu się swój pomysł w dobry sposób zmieścić w nadchodzącej 20-odcinkowej czwartej serii.

materiał prasowy/fot. Netflix

Netflix premierę 4. sezonu Turbulencji podzielił na dwie części. Debiut pierwszej składającej się z 10 epizodów już 4 listopada.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Rola klauna w Twisted Metal obsadzona!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.