Turbulencje – ponownie jest nadzieja na powrót serialu

20 sierpnia 2021 | Newsy

W czerwcu Warner Bros. TV prowadził negocjacje z Netflixem w sprawie przejęcia przez platformę serialu Turbulencje. Rozmowy te zakończyły się jednak fiaskiem i serial został oficjalnie anulowany. Teraz jednak jak donoszą zagraniczne media osoby odpowiedzialne z powrotem zasiadły do rozmów o jego wznowieniu.

Netflix zaskoczony jest imponującymi wynikami jakie produkcja osiąga w jego serwisie. Na platformie znajdują się dwa z trzech dotychczasowych sezonów serialu. W oparciu o te dane amerykański gigant streamingowy postanowił wznowić negocjacje z Warner Bros. TV w sprawie potencjalnego wykupienia praw do serii i realizacji czwartego sezonu.

Rozmowy podobno są już na ostatnim etapie negocjacji. Jest jednak jeden problem. Netflix chce bowiem wykupić wyłączne prawa do serii, a Warner Bros. TV sprzedało je już międzynarodowym rynkom.

Serial Turbulencje opowiada o załodze i pasażerach lotu 828, który odnajduje się po pięciu latach. Ci jednak nie mają pojęcia o upływie czasu. Uznają, iż dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się, jednak iż za ich zniknięciem kryje się coś więcej.

Chcielibyście powrotu tego serialu?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Firebite – AMC zamawia serial o wampirach i polujących na nich Aborygenach

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram