Turbulencje – Netflix możliwym nowym domem

20 czerwca 2021 | Newsy

Po niedawnym odwołaniu serialu Turbulencje przez NBC po trzecim sezonie, jego twórcy rozpoczęli poszukiwania nowego domu. Jak donoszą zagraniczne media trwają właśnie rozmowy między Netflixem a Warner Bros. TV w celu przejęcia praw do serialu.

Ten amerykański gigant streamingowy stał się najlepszym możliwym nowym domem dla produkcji, po tym jak po premierze serialu na swoich serwerach zajął on pierwsze miejsce w USA. Włodarze platformy obecnie badają opłacalność produkcji, bowiem w planach jej twórcy Jeffa Rake’a są jeszcze trzy sezony.

Serial Turbulencje opowiada o załodze i pasażerach lotu 828, który odnajduje się po pięciu latach. Ci jednak nie mają pojęcia o upływie czasu. Uznają, iż dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się, jednak iż za ich zniknięciem kryje się coś więcej.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Turbulencje – większość głównej obsady powraca do serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy