”Tulsa King” z odnowieniem na 2. sezon

}

Data: 1 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeszcze przed końcem emisji pierwszego sezonu serialu Tulsa King, Paramount+ podjął decyzję o daniu produkcji zielonego światła na kontynuację.

Według raportów oglądalności serial Taylora Sheridana, prowadzony przez Sylvestra Stallone’a przebił oglądalność Gry o tron: Ród smoka plasując się z wynikiem 3,7 miliona widzów. Tulsa King tym samym stał się najlepszym debiutem tej platformy.

Stallone w Tulsa King wciela się w nowojorskiego członka mafii Dwight Manfredi, zwanego The General. Jakiś czas temu wpadł i odsiaduje wyrok 25-letniego więzienia. Po wyjściu na wolność zdaje sobie sprawę, że jego mafijnej rodziny w ogóle nie obchodzi jego los. Zakłada więc w Tulsa w stanie Oklahoma sklep, który ma być miejscem, w którym zbuduje swoje własne przestępcze imperium.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cień i kość – początek zdjęć do 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.