Tulsa King – Sylvester Stallone jako mafioso. Zobacz zwiastun

}

Data: 17 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ prezentuje pełny zwiastun serialu Tulsa King. Za produkcję tą odpowiada Taylor Sheridan, twórca uwielbianego przez widzów ranczerskiego serialu Yellowstone.

Występ w Tulsa King to dla Stallone pierwsza tak poważna rola w serialu. Aktor wciela się w nowojorskiego członka mafii Dwight Manfredi, zwanego The General. Jakiś czas temu wpadł i odsiaduje wyrok 25-letniego więzienia. Po wyjściu na wolność zdaje sobie sprawę, że jego mafijnej rodziny w ogóle nie obchodzi jego los. Zakłada więc w Tulsa w stanie Oklahoma sklep, który ma być miejscem, w którym zbuduje swoje własne przestępcze imperium.

Showrunnerem i scenarzystą serialu jest Terence Winter. Obsadę uzupełniają Andrea Savage, Martin Starr, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson i Garrett Hedlund.

Premiera Tulsa King już 13 listopada.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Agenci T.A.R.C.Z.Y – sezon 7. już w produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.