Tudum powraca! Światowe wydarzenie dla fanów Netflix już we wrześniu!

}

Data: 14 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Tudum powraca! Światowe wirtualne wydarzenie, które fani Netflix ze 184 krajów na całym świecie obejrzeli ponad 25 mln razy powraca w sobotę 24 września na 24 godziny z pięcioma światowymi wydarzeniami.

Czeka Cię dzień pełen emocji, a także mnóstwo niepublikowanych wcześniej informacji, zwiastuny i pierwsze ujęcia oraz wywiady z największymi gwiazdami i najpopularniejszymi twórcami Netflix. Podczas bezpłatnego wirtualnego wydarzenia, które jest świętem wszystkich fanów Netflix, udostępnione zostaną informacje o ponad 100 najpopularniejszych filmach, serialach i programach z całego świata.

24 września na czterech kontynentach odbędzie się pięć wydarzeń Tudum, które zabiorą fanów w wirtualną podróż dookoła świata:

  • Tudum rozpocznie się o godz. 11:00 czasu KST (00:00 czasu CEST) od pełnego emocji programu prosto z Korei.
  • O godz. 11:00 czasu IST (7:30 czasu CEST) fani dowiedzą się więcej o nowościach z Indii.
  • O godz. 10:00 czasu PT (19:00 czasu CEST) fani usłyszą niepublikowane wcześniej informacje o naszych amerykańskich i europejskich filmach, serialach, programach i grach oraz wezmą udział w dodatkowym wydarzeniu, w czasie którego zaprezentujemy zapowiedzi programów rozrywkowych z Ameryki Łacińskiej.  
  • O godz. 13:00 czasu JST 25 września (11:00 czasu CEST) nasze gwiazdy z Japonii zakończą Tudum, prezentując japońskie nowości.

Tudum — światowe wydarzenie dla fanów Netflix będzie dostępne na kanałach Netflix na YouTube w kilku językach.

Odwiedź oficjalną stronę dla fanów Netflix Tudum.com/event, na której znajdziesz najnowsze wiadomości z tego światowego wydarzenia dla fanów, a wkrótce również informacje o tytułach i gwiazdach, które będzie można zobaczyć we wrześniu.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol będzie miał 4. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.